Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
İç Anadolu
İmalatçı
FİDAN SÜT ÜRÜNLERİ

Fidan Süt Sofralarda fark yaratan peynir çeşitleriyle, tatlar arayanlara farklı lezzetler sunmaya devam etmektedir. Fidan peynir enerji değeri yüksek ve protein, kalsiyum, B2 vitamini yönünden zengin bir besindir.

Fidan Peynirleri kemik gelişimi ve vücut şekli oluşmasını temel taşı olan kalsiyumun ana kaynağıdır. Beyaz Peynir, Kaşar Peynir, Bez Tulum, Deri tulum çeşitleriyle beğeninize sunduğumuz peynirlerimizi tüketerek sağlıklı bir yaşama merhaba deyin.
Fidan Yoğurt Pastörize inek sütünden tekniğine uygun olarak, hijyenik koşullarda üretilen saf ve doğal bir yoğurttur. Günlük olarak üretilip sevk edildiği için raflarda bulabileceğiniz en taze ve en kaliteli üründür. Bu nedenle öğünlerde, yemeklerle ve öğün aralarında tek başına güvenle tüketilebilir. Fidan yoğurt değişik tercihler için alternatif ambalajlarda ve gramajlarda beğeninize sunulmuştur.

Pastörize Kremadan üretilen Fidan Tereyağı Hijyenik koşularda üretilip kahvaltıda ve yemeklerde güvenle kullanılır.

Fidan Pastörize Süt, kaliteli çiğ sütün doğal niteliklerine zarar verilmeden otomatik makinelerde pastörize edilmesiyle üretilir ve el değmeden paketlenir. Fidan Pastörize süt raflarda bulabileceğiniz en taze ve en ekonomik süttür. Fidan Pastörize Süt insan bünyesi için gerekli tüm besin öğelerini birleşiminde yeterli ve dengeli bir biçimde içerir. Fidan Süt üretiminde ambalaj olarak steril poşet kullanılır. Bu yüzden ambalaj gideri en az olan süttür.


 Firma Logo

FİDAN SÜT ÜRÜNLERİ
 Yetkili
 
 Adresler
Yeni Belediye Karşısı Müftülük Sitesi Altı Karaman
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
0338 213 0479
Faks
:
0338 355 8612

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Bez Tulum Peyniri

Diğer Ürünlerimiz
Lor Peyniri
Tulum Peyniri
Tereyağ
Yoğurt
Kaymak
Ayran
Krema