Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
ÖZGÜLLÜ SÜT MAMÜLLERİ

Özgüllü Süt Mamülleri Ltd. Şti. 1958 yılında Zaim Güllü önderliğinde Sakarya’da sektöre adım atmıştır.

Firmamız kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte sağlıklı ve lezzetli ürün üretmeyi, müşteri memnuniyetini daima önceliklerinin en bağında tutan bir anlayış içerisinde olmuşur. En son teknolojiyi kullanarak en sağlıklı koşullarda üretimi yap›lan Özgüllü Süt Mamülleri modern ambalajlarında tüketiciye sunulur.
Ürünlerindeki yüksek kalite ve istikrarlılık çizgisinden asla taviz vermeden sektörel gelişimleri ve teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip eden bir firmadır.

1995 y›l›nda Hacı Zaim Güllü’nün yönetim kurulu başkanlığına büyük oğlu Şerafettin Güllü’yü getirmesiyle firma köklü bir tecrübenin yanınında genç, dinamik bir yapıya bürünmüş, yeni projeler geliştirmiş ve ileriye dönük yeni yatırımları hayata geçirmiştir.

Özgüllü Süt Mamülleri 3. Organize Sanayi bölgesinde 20.000 m2’lik arazi üzerindeki yeni modern tesislerinde ISO 9001 : 2000 ve HACCP kalite güvence belgelerini alarak AB standartlarında üretime devam etmektedir.

İstanbul bölgesiyle başlayan satış ve pazarlama hizmetini günde 200 ton süt işleme kapasitesi ile Marmara bölgesine yayarak, Türkiye genelinde hizmet verecek duruma gelmiştir.
 Firma Logo

ÖZGÜLLÜ SÜT MAMÜLLERİ
 Yetkili
 
 Adresler
3. Organize Sanayi Bölgesi Söğütlü Sakarya
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
2646814559
Faks
:
2646814561

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Örgü Peyniri

Diğer Ürünlerimiz
Dil Peyniri
Lor Peyniri
Tel Peyniri
Ayran
Yoğurt
Tereyağ