Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
YÖRSAN GIDA MMAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Avrupa normlarında, modern teknoloji ile üretim yapan Yörsan A.Ş., ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi ve Avrupa ihracat kod numarasına sahip, sağlıklı ve hijyenik koşullarda kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş, dünyanın en büyük beyaz peynir fabrikalarından biridir.

1964'te temelleri atılan Yörsan A.Ş., 2002 yılında Türkiye, Ortadoğu ve Balkanları'ın en büyük süt ve süt ürünleri entegre tesisini kurdu.

Yörsan’ın ürün yelpazesini, beyaz peynir ve taze kaşar çesitleri, olgun kaşar, tereyağ, kaymak, dil, lor, mozzarella (dil, örgü, karabiberli, kekikli, mantar, cevizli, fındıklı, antep fıstıklı, kırmızıbiberli, çesni), salata peyniri, sade ve cevizli gouda peynirleri ile yöresel peynirler oluşturmaktadır.

Üretimde en son teknolojiyi kullanmayı ilke edinen Yörsan, yöresel peynirlerin imalatını modern tesislerde gerçekleşmektedir. Diyarbakır Örgü, Van Otlu, Urfa, Antep, Mihaliç (Kelle), İzmir Tulumu ve Kıbrıs Hellim Yörsan’ın üretimini yaptığı geleneksel peynirlerimizden bazılarıdır.

Ayrıca Yörsan’ın Susurluk’taki fabrikasındaki laboratuvar uluslararası geçerliliği olan gıda sağlık tahlili yapma yetkisine sahiptir. Türkiye'de Yörsan
Yörsan, Türkiye süt ürünleri pazarında önemli bir paya sahiptir. Peynir üretimininin yüzde 20-25'ini, yoğurt üretiminin ise yüzde 10-15’ini gerçekleştirmektedir. Pazar payını arttırmayı ve satışları en üst seviyeye ulaştırmayı hedefleyen firma, her geçen gün bu amacına bir adım daha yaklaşıyor ve kendisine sürekli yeni ufuklar belirliyor.

Dünya'da Yörsan
Dünya markası olmayı hedefleyen Yörsan, süt ve süt ürünleri sektöründe Amerika, Japonya, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs ve Arap ülkelerine ihracat yapıyor. Japon Havayolları'nın yemek listesinde Yörsan Beyaz Peynir, Yörsan Yoğurt ve Yörsan Nar Suyu ürünleri yer almaktadır.

Yörsan'ın ihracat yaptığı ülkeler; ■Yörsan'ın ihracat yaptığı ülkeler;
■Amerika Birleşik Devletleri
■Almanya
■Avusturya
■İngiltere
■Fransa
■İsviçre
■Belçika
■Japonya
■Türki Cumhuriyetleri
■Suudi Arabistan
■Kuveyt
 Firma Logo

YÖRSAN GIDA MMAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
 Yetkili
 
 Adresler
Organize Sanayi Bölgesi 10600 Susurluk Balıkesir
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
2668653580
Faks
:
2668653584

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Tütsülenmiş Peynir

Diğer Ürünlerimiz
Kaymak
Lor Peyniri
Yoğurt
Ayran
Tereyağ
Süt
Piknik Ürünler