Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
İTİMAT SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.

1949 yılında aile büyüğü Ahmet KARA tarafından kurulmuş olup, Oğulları Halil KARA ve Rıfat KARA ile şirketleşmiştir. İznik ve Yenişehir’de günlük 500 lt süt ile faaliyetlerine başlamıştır. Tüketici ile tanıştığı ilk ürün Beyaz peynirdir. Gelişmelere ayak uydurmak amacı ile teknoloji ile bütünleşebilmek için kendini yenileyerek bugüne kadar sürekli kapasitesini arttırmıştır.

Merkezi İstanbul’da bulunan ve 1993 Yılında hızla büyümeye devam ederek “İTİMAT PEYNİRCİLİK SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İMALAT PAZARLAMA SANAYİ TİCARET A.Ş.” unvanını alan şirket, 1996 yılında 1.500m² kapalı alanda yeni bir tesisle bir yeniliğe daha adım atmıştır.

Halen 10.000m² kapalı alan üzerinde hali hazırda 250 ton/gün çalışma kapasite ile üretime devam etmektedir. 27 Çeşit süt mamulü ile çeşitli ambalaj ve özelliklerdeki 85’i geçen ürün üreten şirket, müşteri memnuniyetini politika edinmiştir. Bu nedenle mamullerimiz, sütün fabrikaya girişinden imalatına, depolanmasından satışına ve müşteriye ulaşmasına kadar tüm aşamalarda Türk Gıda Kodeksi’ne ve geleneksel Türk damak zevkine uygun olarak imal edilmektedir. Ürün yelpazesi, Tasarım çalışmaları ile değişen piyasa koşullarına uyum sağlayacak şekilde geliştirilmektedir.

Firmamız, Tam Yağlı Ayran, Tam Yağlı Yoğurt, Yağlı Pastörize süt, Kahvaltılık Pastörize Tereyağı, Tam Yağlı, Yarım Yağlı ve Yağlı Beyaz Peynir, Yağlı Kaşar Peyniri, Eritme Peyniri için ürün etiketlerimizde TSE baklavası kullanma hakkına sahip olup, TSE tarafından yıllık ara denetimleri dahil kontrollü ve uygunluk belgelidir.

150 Araçlık dağıtım filosu ve Satış Mağazaları ile İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Bilecik İllerinde hizmet vermektedir. İstanbul’da 16, Bursa, Kumla, Bilecik, Orhangazi, Değirmendere’de birer satış mağazası, Gölcük, Karamürsel ve Gemlik’de iki, İznik ve Yenişehir’de üç mağazasında ürünlerini “Fabrikadan halka perakende satış” prensibine uygun olarak pazarlamaktadır.

Firmamız, ilk olarak 1999 yılı sonunda Dasa-Zert firmasından DIN normu standartlarına uygun olarak ISO9001:1994 Kalite Güvence Sistemi belgesi almaya hak kazanmıştır. Pazar ve rekabet koşulları düşünülerek gerekli görülen TS-EN-ISO 9001:1994 Kalite Güvence Sistemini simgeleyen “Kalite Sistem Belgesi” ise 2000 yılı ortasında bu kez TSE’den alınmıştır. Firmamız 2003 yılında ISO9001:2000 belgesini almaya hak kazanmış ve ISO9001:2000 sertifika sürekliliğimiz devam etmektedir.
 Firma Logo

İTİMAT SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.
 Yetkili
 
 Adresler
Bilecik Yolu Üzeri 1.Km No.5 Yenişehir Bursa
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
2247730466
Faks
:
2247732303

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Dil Peyniri

Diğer Ürünlerimiz
Eski Kaşar
Örgü Peyniri
Krem Peynir
Yoğurt
Ayran
Kefir
Süt