Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Akdeniz
İmalatçı
OKÇULAR SÜT MAM. SAN .TİC.LTD

OKÇULAR Süt Mamülleri San. Tic. Ltd. şti. 1970 yılında baba Mehmet Okçu tarafından küçük bir aile işletmesi olarak kurulmuş, Hacı Kaso markası ile de yoğurt üretimine başlamıştır.

1993 yılından sonra Hacı Okçu ve Hasan Okçu önderliğinde hızlı bir büyüme gerçekleştiren işletmemiz, 1995 yılında Hacı, Hasan, Mehmet ve Murat Okçu kardeşler tarafından beyaz peynir ve kaşar peynir üretimine de girmiştir. Ürün yelpazesini genişleterek markasını OKÇULAR adı altında değiştirerek yeni tesislerinde üretimine devam etmiştir.

2000’li yıllarda değişen ve gelişen piyasa şartlarına, tüketici bilincinin artması ve tüketici ile buluşma noktasının yön değişmesiyle de bu yeni tüketim anlayışına göre hareket etmek isteyen OKÇULAR SÜT, ulusal marketler zincirleri ile çalışmaya başlamıştır. Artan iç ve dış müşteri taleplerine doğru zamanda, kaliteden ve standart üretim şartlarından taviz vermeyen, müşteri memnuniyet ve isteklerini ön planda tutmak isteyen OKÇULAR SÜT yeni ve modern tesiste üretim yapma kararı almıştır.

2003 yılında Osmaniye organize sanayi bölgesindeki yeni modern tesisine ilk etapta kaşar peynir üretimini taşımış, 2007 yılında da beyaz peynir üretimini taşımıştır.

Şu an geldiği nokta da 4.000m2 kapalı alana sahip yeni modern tesislerin de kalifiye personeli ile günlük 150 ton/süt Kaşar Peyniri üretimi, 100 ton/süt Beyaz Peynir süt işleme kapasitesine sahip. Üretiminde dünya teknolojisini kullanan hijyenik altyapıya sahip olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetim sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi belgeleriyle beraber TSE ürün belgelerinide almış olup, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü modern laboratuvarında yapmaktadır. OKÇULAR SÜT çevre koruma ve faaliyetlerden doğan çevre kirlenmesinin azaltılması konusundaki tüm kanun ve yönetmeliklere uymayı ürünlerini ve proseslerini çevre etkilerine en düşük seviyeye indirecek şekilde tasarlamayı uygulamaktadır.

Ürün kalitesini herşeyin üstünde tutan OKÇULAR SÜT üretici müstahsilleri, çalışanları ile birlikte büyümeyi tüketicisiyle bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak isteyen ve ilk etapta ulusal bir marka olmayı çalışanlarıyla birlikte karlılığını ve verimliliğini artırmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

 Firma Logo

OKÇULAR SÜT MAM. SAN .TİC.LTD
 Yetkili
Hasan Okçu
 Adresler
Organize Sanayi Bölgesi Toprakkale Osmaniye
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
0328 633 3369
Faks
:
0328 633 2798

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Krem Peynir

Diğer Ürünlerimiz
Lor Peyniri
Tereyağ
Yoğurt
Ayran