Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
SAĞLIK SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.

1963 yılı Kuzulu Köyünde Mahmut ve Rahmi Sağlık kardeşlerin kalite ve hizmet aşkı ile zamanın şartlarında en iyisini yapmak sevdası MR SAĞLIK 'ın temellerinin atılmasına sebep olmuştur.
İlk önceleri üreticilerin bölgelerinde yazlık bir süt toplama ve işleme merkezi kurulmuş sütler hemen kaynağından alınıp geleneksel damak zevkine uygun ürünler haline getirilmiştir. Bu süreç 1965 yılında köy binasına daha sonrada kendi yerine yapılan mandıraya geçip devam etmiştir. MR SAĞLIK bu geçen sürede peynirde aranan marka olmuştur.
1972 yılı bir atılım yılı olmuştur. Zira MR SAĞLIK yazlık sezon üretiminden başka Kırklareli merkezde sürekli üretim yapmaya başlamış, yoğurt ve ayranı da ürünlerinin arasına katmıştır. Üretici ile tüketicinin arasında daime kaliteyi arayan MR SAĞLIK büyüyerek 1985 yılında şehir dışında şimdiki tesislerinde süt ve ürünleri fabrikası olarak faaliyete başlamıştır.
Geçen 52 yıl da MR SAĞLIK insanın her şeyin en iyisine layık olduğunun, halka hizmetin Hakka hizmet olduğunun şuurunda, vazgeçirilemez bir azimle hizmetlerine devam edecektir.
 Firma Logo

SAĞLIK SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.
 Yetkili
İsmail Sağlık
 Adresler
Namazgah Caddesi No:32 Kırklareli
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
0288 214 1102
Faks
:
0288 212 5092

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Lor Peyniri

Diğer Ürünlerimiz
Krema
Tereyağ