Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
ÜNAL PEYNİRCİLİK

Firmamız 1952 yılından günümüze kadar, üç kuşaktır Tekirdağ iline bağlı Malkara ilçesinde Süt ve Süt ürünleri imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu ilk günden beri imalathanesini, her geçen gün yenileneyen ve modernleştiren, halen 5000 m2'si kapalı olmak üzere toplam 14000 m2 alanda günlük 450 ton çiğ süt işleme kapasitesine sahip modern bir tesis haline getirilmiştir. Tüketicinin sağlıklı beslenmesi sorumluluğu ile hareket eden firmamız , ürünlerini bir Avrupa standartı olan HCCP normlarıyla işlemekte ve ISO 9001:2000 kalite yönetim Sistemi ile çalışmaktadır.

Üretim için gerekli tüm sertifikalara sahip olan firmamız yapmış olduğu yeni yatırımlarla; fabrika üretim birimlerini, teknolojik alt yapısı ve kurumsal kimliğini yenileyerek, Türkiyenin bütün bölgeleri için üretim ve dağıtım yapabilen modern bir yapıya kavuşmuştur.

Kalite ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerimizin sağlığını korumak ve ürünlerimizin standartlarını en yüksek seviyede oluşturmak firmamızın en temel ilkesi olmuştur.

Bunun için; tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, yasal mevzuatlara uygun olarak genel hijyen kurallarını en üst seviyede uygulamak, gıda güvenliğini sağlamak ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda, uygun sürelerde ekonomik çözümleri, ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden sunarak, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli artırmak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini tesadüflere bırakmadan, sürekli kontrol ederek ,tercih edilen ve örnek gösterilen bir kuruluş olmak en büyük hedefimizdir.
 Firma Logo

ÜNAL PEYNİRCİLİK
 Yetkili
 
 Adresler
E - 25 Karayolu üzeri TEK Trafo Yanı 59300 Malkara Tekirdağ
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
2824271825
Faks
:
2824271115

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Çeçil Peyniri

Diğer Ürünlerimiz
Mihaliç Peyniri
Antep Peyniri
Tulum Peyniri
Dil Peyniri
İp-Yumak Peyniri
Abaza Peyniri
Krem Peynir