Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
AKSAL SÜT ÜRÜNLERİ

AKSAL SÜT ÜRÜNLERİ 1963 yılında Mustafa AKSAL tarafından Edirne ili Keşan ilçesine bağlı Türkmen köyünde kurulmuştur. Kurulduğu tarihte sadece beyaz peynir imalatı yapan firmamız istikrarlı ürün kalitesiyle ve müşterilerden gelen yoğun istekler doğrultusunda hem üretim kapasitesini arttırmış hemde ürün yelpazesini geliştirerek,
günlük 20 ton süt işleme kapasitesine ulaşmıştır. Beyaz peynir, kaşar peyniri, yoğurt, ayran ve lor üretimi yapmaktadır.
Müşteri memnuniyetinin rekabet gücümüzü artıracağı inancı, sistemli çalışan bir kurum ve kaliteli hizmet ön koşulunu da beraber getirmektedir. Son yıllarda gelişen ve değişen kalite anlayışının yayılmasının; İşletmemize, sektörümüze, Müşterilerimize ve ülkemize olumlu katkılar sağlayacağına şüphemiz yoktur. Bu değişimi yakalayan İşletmemiz kalite anlayışı ile süt ürünleri sektöründe önemli bir yer tutacaktır ve her zaman daha iyiyi hedefleyerek güncelliğini koruyacaktır. AKSAL SÜT ÜRÜNLERİ başta Trakya bölgesi olmak üzere yaygın müşteri ağı ile peynir, ayran, yoğurt imalat ve satışında güvenilir markası ile söz sahibidir. Kurulduğu günden itibaren kalitesinden ve işletme karakterinden ödün vermeyerek markayı bu günlere getirmiştir.
 Firma Logo

AKSAL SÜT ÜRÜNLERİ
 Yetkili
Mustafa Aksal
 Adresler
Türkmen Köyü / Keşan Edirne
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
2847576015
Faks
:
2847576173

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Lor Peyniri

Diğer Ürünlerimiz
Yoğurt
Ayran