Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Karadeniz
İmalatçı
OTAT SÜT ÜRÜNLERİ

Otat Gıda, Samsun?un kaplıcalarıyla ünlü havza ilçesinde 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihte 300 m2 alanda günlük 2 ton süt işleme kapasitesi olan Otat bugün 5000 m2?si kapalı, toplam 7500 m2 alan içerisindeki fabrikasında, günlük 100 ton süt işleme kapasitesine sahiptir. Tüketicisine sağlıklı ve doğal ürünler sunmayı ilke edinen otat; yoğurt, ayran, kaşar peyniri, beyaz peynir, tereyağı, kaymak ve dondurma gruplarında üretim yapmaktadır. Tam yağlı ürün gruplarını Otat markası altında, yarım yağlı ürün gruplarını da Vadim markasıyla pazara sunmaktadır.

Herkesin doğal ve lezzetli ürünlere sahip olma hakkı olduğunu düşünen Otat, her gün frigofrig kasalı dağıtım araçları ile Samsun, Çorum, Amasya, Ordu, Giresun, Tokat, Ankara, Sivas il ve ilçelerinde 4500 satış noktasına ulaşmaktadır.

Doğadan gelen lezzetler en sağlıklı ve hijyenik şartlarda, ISO 22000 Gıda Güvenliği standartlarıyla tüketiciye ulaşmaktadır.

Otat gıda hayvan yetiştiricilerimize de önemli hizmetler sunmaktadır. Kaliteli üretim yapan çiftçilerimizden Batı Anadolu?daki üreticilerin fiyatına eşdeğer fiyattan süt alınmakta ve süt parası kısa zamanda üreticilere ödenmektedir.

Otat Gıda 2010 yılından beri Samsun?da ?Damızlık Süt Sığırcılığı Projesi? ni de uygulamaktadır. Proje kapsamında Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerindeki yetiştiricilerimize, işletme başına en az 10 en fazla 30 adet olmak üzere, 500 den fazla damızlık holştayn düve dağıtılmıştır.

Otat Gıda süt alım sözleşmesi yaptığı üreticilere yem alımı, sağım ekipmanları ve dezenfektan temininde de yardımcı olmaktadır.

Çiftçilerimize sunulan diğer bir hizmet de hayvancılık konusundaki eğitim çalışmalarıdır. Otat Gıda bünyesinde çalışan teknik elemanlar üreticiye; sağım hijyeni, kaliteli süt elde edilmesi ve muhafazası, hayvan besleme ve rasyon hazırlama, silaj yapımı, yem bitkileri yetiştiriciliği ve ahır yapımı konularında eğitim vermektedir.

Her zaman en iyiyi hedefleyen Otat, üretimin her aşamasında en kaliteli ve en doğal ürünleri üretmenin verdiği mutlulukla siz müşterilerimize sunmaktayız.
 Firma Logo

OTAT SÜT ÜRÜNLERİ
 Yetkili
 
 Adresler
Değirmenüstü Mah. Yeni Cad. No:80 Havza  Samsun
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
0362 714 6262
Faks
:
0362 714 1826

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Beyaz Peynir


Kaşar Peyniri


Yoğurt

Diğer Ürünlerimiz
Ayran
Tereyağ
Dondurma