Anasayfa
Firmalar
Firma Ekle
İletişim
Yardım
Türkiye
Marmara
İmalatçı
TARAKLI SÜT ÜRÜNLERİ

Firmamız, 1991 yılında Halil Aydın tarafından Taraklı’da, Taraklı Süt Ürünleri olarak damak tadını ve kaliteyi önemseyen müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Üretim bandımızdan çıkan ilk ürünümüz, nefis kıvamı ve tadıyla Taraklı Kaşar Peyniri oldu. Kısa sürede sevilen ve sofralarda baş köşeye oturan Taraklı Kaşar peynirinden sonra 1996 yılında Yöresel Lezzetlere de üretim bandımızda yer vermeye karar verdik. Taraklı dil peyniri, Taraklı Tel Peyniri, Çerkez peyniri, Abaza Peyniri, Örgü Peynirinin yanı sıra Tereyağı üretimlerini gerçekleştirmeye başladık. Tel peyniri, Dil Peyniri, ve örgü peynirini bir ambalajda birleştirerek süt kardeşleri oluşturduk.

Modernize edilmiş üretim tesisimizde en kaliteli ve lezzetli ürünleri sofranıza sunmak için büyük bir itina ile çalışıyoruz. Ürünlerimiz Türkiye’nin bir çok noktasında satış noktalarında beğeninize sunulmaktadır. Ayrıca Gıda piyasasında bilinirliğini artmış markalarda Taraklı Süt Ürünleri tercih etmekte, Taraklı Sütü Ürünleri kalitesinde üretilen ürünleri kendi ambalajlarında müşterilerine sunmakta ve beğeni toplamaktadırlar.

İnsan sağlığı ve hijyen üretilen ürünlerimizin üretim safhalarında en çok dikkat ettiğimiz konulardır. Kalite olgusu, ürünlerimizi oluştururken en önem verdiğimiz noktadır. Firmamız kalite belgeleri ve üretim izinlerine sahiptir.

Amacımız; mevcut müşteri portföyümüzün memnuniyetini devam ettirirken, Taraklı Süt Ürünleri’nin tadını tüm halkımıza tattırmak, tamamiyle doğal, organik ve sağlıklı ürünleri beğenilerine sunmaktır.
 Firma Logo

TARAKLI SÜT ÜRÜNLERİ
 Yetkili
Ahmet Aydın
 Adresler
Hacı Murat Mahallesi Ankara Yolu Üzeri Keskin Sokak No: 2 Taraklı  Sakarya
  İletişim Bilgileri
Web
:
Eposta
:
Tel
:
0264 491 2867
Faks
:
0264 491 2867

 Bölgelere göre peynirciler
Bölgelere göre kayıtlı peynircilerin yüzde oranları:
MARMARA   47,8 %
EGE   8,9 %
KARADENİZ   8,9 %
AKDENİZ   12,2 %
İÇ ANADOLU   11,1 %
D.ANADOLU   8.9 %
G.D.ANADOLU   2,2 %

 Güncel Reklamlar


Ürünlerimiz


Kaşar Peyniri


Dil Peyniri


Örgü Peynir

Diğer Ürünlerimiz
Tel Peyniri
Abaza Peyniri
Çerkez Peyniri
Tereyağ